Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bluszcz

Bluszcz trafił do schroniska jako półroczny szczeniak

Bluszcz
 • Wiek: 4,5 roku
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Średni
 • W schronisku od: 03.2013
 • Pochodzenie: Poniatowa
 • Bluszcz trafił do schroniska jako półroczny szczeniak. Swoje imię zawdzięcza temu, że będąc mały, potrafił przytulać się do ludzkich nóg i obejmować je łapkami, zupełnie jak bluszcz owija się wokół kijka. :) Bluszcz szybko wyrósł z takiego zachowania i teraz jest dojrzałym, nieco ponad 4-letnim paniczem, dostojnym i opanowanym. Do człowieka początkowo podchodzi z dystansem. Jest spokojny i w boksie również nie wszczyna awantur. Dogaduje się z psami i suczkami. Jest uległy i grzeczny. Powinien sprawdzić się w domu z dziećmi. Bluszcz jest zachipowany.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają