Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Boksia

optymistycznie nastawiona do świata suczka do adopcji

Boksia
  • Urodzony: 2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia

Boksia to suczka w typie boksera. Znaleziona kilka dni temu w lesie… Została już u nas wysterylizowana i jest w pełni gotowa do adopcji! Boksia to przyjazna, pokojowo nastawiona psina, która lubi kontakt z człowiekiem. Ochoczo wychodzi z boksu, jest zaciekawiona otoczeniem. Boksia daje się głaskać i podchodzić na bliskie odległości nawet tym nowo poznanym ludziom. Świetna psina, która nie powinna przebywać w schronisku, a przy kochającej rodzinie której będzie częścią.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają