Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Borys

wesoły i przyjazny piesek do adopcji

Borys
  • Urodzony: 02.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 11.08.2015

Prezentujemy Państwu Borysa! Borys przebywa u nas od 11.08.2015. Pies jest bardzo wesoły i przyjaźnie nastawiony do człowieka i innych stworzeń. Pierwsze co widać, gdy wchodzi się do jego boksu, to merdający ogon i uśmiechniętą mordkę. Borys uwielbia być głaskanym i przytulanym. Trzeba powiedzieć, że jest również bardzo energicznym psem. Borys nie sprawia nam żadnych problemów i czeka na znalezienie swojego właściciela! 

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają