Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Borysek

kocha towarzystwo człowieka

Borysek
  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 04.09.2015

Borys należy do grona tych mieszkańców naszego schroniska, którzy zawierają w sobie ogromnie dużą dawkę uroku. Był psiakiem bezdomnym i porzuconym od szczeniaka, przyjechał do nas z Cycowa (konkretnie ze Świerszczowa, koło kościoła). Znajduje się w boksie z dwoma innymi psami – Tiną i Fliperem. Borys UWIELBIA towarzystwo człowieka. Nie umie usiedzieć na ziemi jeśli tylko ma kogoś obok siebie. Od razu podskakuje i chce dawać milion buziaków. Jest przy tym delikatny. Borys to psiak kochany, który czeka na swojego właściciela.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają