Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bos

doskonały kandydat na wiernego przyjaciela

Bos
  • Wiek: 08.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 07.02.2013

Bos zdradził nam, iż szuka swojego człowieka! Z tego co zdołaliśmy zrozumieć stwierdził, że nie ma zbyt dużych wymagań. Jego przyszły właściciel powinien posiadać duże, kochające serce, poczucie odpowiedzialności, czułe dłonie do głaskania jego pięknego futra oraz (jak to w życiu bywa…) trochę pieniążków na pyszne co nieco. Bo Bos jak każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść!
Na sam koniec stwierdził również, że w sumie to mu obojętne kogo będzie miał u boku za towarzysza, czy to kobieta czy mężczyzna a może nawet cała rodzina… ważne aby ten ktoś był.
Bos to doskonały kandydat na wiernego przyjaciela .

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają