Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Broda

dostojny i poważny, uwielbia pieszczoty

Broda
  • Wiek: 04.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 18.01.2013

Broda, czyli dostojny panicz. Broda to przemiły pies o pięknych kasztanowych oczach. Jest dostojny i poważny… do czasu aż nie zacznie się go głaskać i drapać. Wtedy wychodzi z niego prawdziwe oblicze pieszczocha. Broda przypomina nam troszkę jamnika szorstkowłosego, a imię odziedziczył po jakże okazałej, męskiej brodzie. Broda czeka na swojego kompana w schronisku.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają