Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Bruno

Bruno - pies do adopcji - Schronisko Krzesimów

Bruno
 • Wiek: 6,5 roku
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Średni
 • W schronisku od: 07.2012
 • Pochodzenie: Urszulin
 • Bruno to piękny, 7-letni pies średniej wielkości. Bruno lubi ruch i kąpiele w wodzie, ale w schronisku jakby przygasł. Pewnie dlatego, że uwielbia towarzystwo człowieka, a tu nie ma go na wyłączność. Zdjęcia świetnie ukazują to, jak oddanym jest psem. Wystarczy przykucnąć, a Bruno już jest obok. Bruno jeszcze może odzyskać radość życia, ale potrzebuje do tego obecności człowieka.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają