Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Chery

nieśmiała, mała suczka do adopcji

Chery
  • Wiek: 06.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: mała
  • W schronisku od: 19.06.2015

Chery jest u nas z interwencji LSOZ z dnia 19 czerwca tego roku. Pochodzi z jednej z posesji w gminie Jabłonna na której przebywało 17 psów i ponad 14 kotów…
Chery, podobnie jak jej towarzysze, miała mnóstwo pasożytów. Psiaki zostały odrobaczone, odpchlone oraz pozbawione kleszczy. Suczka została także wysterylizowana.
Chery to lekko nieśmiały piesek. Na początku prawie wcale nie wychodziła z budy. W ciągu dalszym ma czasem opory, aby się nam pokazać, podejść do nas, jednak z dnia na dzień coraz bardziej się onieśmiela. Jest spokojną i grzeczną sunią.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają