Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Chinio

radosny i przyjacielski, potrzebuje kochającego domu

Chinio
  • Wiek: 03.2011
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 06.09.2012

Chinio – pies, który jak najszybciej potrzebuje kochającego domu. Jest radosny i przyjacielski jednak mało otwarty na kontakty z ludźmi. Potrzeba czasu, aby przekonał się do nowo poznanych i dał im się dotknąć. Jednak mimo tego od Chinia wręcz bije pragnienie kontaktu i zaprzyjaźnienia się z człowiekiem. Poszukujemy ludzi, którzy zobaczą w nim potencjał na prawdziwego, wiernego towarzysza oraz którym nie straszny etap oswajania psa. Chinio z pewnością jest tego wart. Robi wielkie postępy. Gdy podchodzi się do krat jego boksu Chinio ochoczo wciska nosek między pręty.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają