Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Chojrak i Bystrzak

Chojrak i Bystrzak, czyli nasi schroniskowi bracia bliźniacy - psy do adopcji

Chojrak i Bystrzak
 • Wiek: ok. 3 lata
 • Płeć: Pies
 • Wielkość: Duży
 • W schronisku od: 05.2014
 • Pochodzenie: Spiczyn
 • Chojrak i Bystrzak, czyli nasi schroniskowi bracia bliźniacy. Pomimo niezwykłej urody nie mają jakoś szczęścia i do tej pory nikt ich nie wypatrzył. Dlaczego? Może dlatego, że każdego przechodnia obszczekują z daleka. Sprawiają wrażenie groźnych, a zobaczcie sami jakie z nich ciekawskie czworonogi! Wszędzie jest ich pełno, na wybiegu zawsze mają co robić. Z pewnością aktywny opiekun by się z nimi nie nudził. W pierwszym kontakcie są trochę nieufne, ale szybko dają się przekonać smakołykiem. Idealny byłby dla nich wspólny dom, w którym razem mogliby szaleć na codziennych spacerach. Chojrak i Bystrzak są wykastrowani. Nie potrafią chodzić na smyczy, trzeba będzie z nimi popracować.

  Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

  Jak możesz pomóc?

  nie da się opisać psiej wdzięczności

  Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
  Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
  Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

  Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
  Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
  32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

  Schronisko w Krzesimowie wspierają