Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Chudziutka

bardzo uległa, pokorna i nieśmiała

Chudziutka
  • Wiek: 02.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 23.04.2014

Chudziutka to sunia, która w życiu nie zaznała prawdziwej miłości łączącej właściciela i psa. Chudziutka swoim nastawieniem i egzystencją wręcz przeprasza za swoje istnienie. Jest bardzo uległa, pokorna i nieśmiała. I chociaż merda ogonkiem, gdy wyciągnie się do niej rękę, jakby przestała wierzyć w to, iż ktokolwiek zechce ją przygarnąć.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają