Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Czarny

nieco zdystansowany przyjaciel Husky

Czarny

Czarny to psiak, który trafił do nas ze świdnickiego lotniska wraz z suczką Husky. Czarny jest z nią dość związany, nie odłącza się od niej nawet, gdy ona idzie na smyczy. Czarny podąża wtedy za swoją koleżanką. Jest na razie nieco zdystansowany, ale daje się głaskać. Według mieszkańców Nowego Krępca, psiaki błąkały się po ich okolicy całą sobotę.

  • Wiek:
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały
  • W schronisku od: 10.01.2016
  • Pochodzi ze Świdnika
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają