Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Czorita

przyjazna suczka do adopcji

Czorita
  • Wiek: 06.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 19.06.2015

Czorita przybyła do nas z interwencji, na jednej z posesji w gminie Jabłonna, na której w tragicznych warunkach przebywało 17 psów i ponad 14 kotów…
Czorita, podobnie jak jej towarzysze, miała mnóstwo pasożytów. Psiaki zostały odrobaczone, odpchlone oraz pozbawione kleszczy. W tym momencie wszystkie są zdrowe i czekają na nowe domy.
Suczka bardzo szybko nabrała zaufania do ludzi i jest ogromną pieszczochą. Żywiołowa, radosna i ciekawska. Zawsze wszystko pierwsza sprawdza i obwąchuje.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają