Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dato

kudłaty wariat, żywy i opanowany, kandydat na radosnego, przyjacielskiego i ułożonego członka rodziny

Dato
  • Wiek: 07.2010
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 04.07.2012

Ten czarny, kudłaty wariat nosi imię Dato. Jest dostojnym kawalerem, który uwielbia szaleć ze swoim schroniskowym kompanem. Podczas wybiegu wspólnie biegają i jest ich wszędzie pełno. Jednak, gdy już się rozejdą, Dato zamienia się w prawdziwego poszukiwacza zapachów. Wszystko obwąchuje i bada najmniejszą dziurę. Jest psiakiem żywym i jednocześnie opanowanym, co sprawia, że przy właściwym wychowaniu z pewnością stanie się radosnym, przyjacielskim i ułożonym członkiem rodziny.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają