Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Demon

Młody psiak czekający na szczęśliwe zakończenie

Demon

Demon oczarował nas swoimi podniesionymi uszami, które non stop badają otoczenie i sytuację w której psiak się obecnie znajduje. Sam wszedł na smyczy, na teren schroniska oraz do swojego boksu, gdzie znajdowały się jeszcze 2 inne psy. Zamieszczamy także zdjęcie „obroży” jaką chłopak miał na sobie… Konstrukcja dokładnie jest zawiązana drutem, aby psiak przypadkiem się nie wydostał oraz ma kółeczko – typowe dla łańcucha. Mamy nadzieje, że ten młody psiak skradnie komuś serce na stałe.

  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 15.01.2016
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają