Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dobrusia

Dobrusia
  • Wiek: 08.2008
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 28.01.2009
  • Pochodzi ze Świdnika

Dobrusia to mała suczka w typie jamnika. Ujmuje swoją ufnością i przyjaznym usposobieniem. Gdy tylko ma okazję szybko wspina się człowiekowi na kolana. Malutka Dobrusia wydaje się dobrze czuć w schronisku, ale to nie jest miejsce na resztę życia dla tak małego i ufnego pieska. Dobrusia łatwo wpada w stany ekscytacji, obwieszczając to szczekaniem. Jest łasuchem i chętnie przyjmuje z ręki smakołyki.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają