Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Drewniak

mały, pieszczotliwy piesek do adopcji

Drewniak
  • Urodzony: 06.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: mały
  • W schronisku od: 02.06.2011
  • Pochodzi ze Świdnika

Drewniak jest naszym małym Panem do przytulania. Bardzo pewny siebie i znający swoją wartość pies, który lubi pieszczoty i zabawy. Drewniak ma długą gęstą sierść, która nie ma skłonności do filcowania się czy zaplątywania, jednak przyszły właściciel psa, powinien mu ją regularnie czesać. Drewniak lubi być w centrum uwagi. To wspaniały kandydat na towarzysza i najlepszego przyjaciela.
Zdjęcia z krótką sierścią Drewniaka, to Drewniak po metamorfozie w salonie piękności ;)

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają