Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Dziki

Dziki
  • Wiek: 07.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 05.01.2014

Dziki – to określenie nie zgadza się z charakterem dzisiejszego, prawdziwego Dzikiego. Dziki swoje imię dostał na samym początku swojego pobytu u nas, gdyż początkowo zachowywał się po prostu… dziko. Nikt nie mógł do niego podejść ani pogłaskać. Dzisiaj Dziki to zupełnie inny pies. Ciekawski i wesoły, pokazał nam jak przyjaznym psem jest. Dziki jednak w kontaktach z obcymi ludźmi jest nieśmiały i wymaga cierpliwości oraz czasu, aby go do siebie przekonać. Nie ma natomiast problemu z osobami, które już dobrze zna. Dziki będzie cudownym, otwartym psem, który chętnie podda się naukom i szkoleniu.

Fot.Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają