Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Elma

Elma - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Elma
  • Wiek: 4,5 roku
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 10.2013
  • Pochodzenie: Poniatowa

Elma… Zamyślona, zrezygnowana. Typ psa, dla którego życie bez człowieka nie ma sensu. Spokojna, opanowana i ufna, szybko odnalazłaby się w nowym domu, gdyby tylko ktoś dał jej na to szansę. Sprawdzi się w domu z innym psem.
Elma pięknie chodzi na smyczy i grzecznie jeździ samochodem. Jest wysterylizowana i zaczipowana. To sunia, która raczej nie będzie sprawiała problemów, dlatego dobrze sprawdzi się jako towarzyszka osoby mało doświadczonej w pracy z psami.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają