Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Elza

opanowana i spokojna suczka do adopcji

Elza
  • Urodzony: 11.2006
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 20.11.2011

Elza to mama Kimi i Kleo. Jest psem bardzo opanowanym i spokojnym, nie wykazującym agresji wobec ludzi ani innych psów. To prawdziwa oaza spokoju, która nigdy nie wdaje się w konflikty. Przy pierwszym spotkaniu nie jest do ludzi zbyt otwarcie nastawiona. Przedstawia siebie jako indywidualistkę, która woli na wybiegu sobie pochodzić i powąchać niż wciskać się w ramiona nowo poznanych. Nie oznacza to tego, że nie zbliża się wcale do ludzi – przychodzi, lubi być głaskana i ufa znanym jej osobom.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają