Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Emi

przyjazna suczka do adopcji

Emi
  • Urodzona: 02.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od 23.06.2015

Emi jest sunią, która przybłąkała się do jednego z gospodarstw w gminie Cyców. Pani przywiązała małą do łańcucha i czekała, aż ktoś ją zabierze… Sunia była wychudzona, lekko wystraszona w sytuacjach w których sporo się działo, jednak bardzo ochoczo podchodziła do ludzi. Jest uległa i daje się głaskać. Do innych psów nastawiona równie przyjaźnie. Emi jest teraz żywą, zdrową suczką, która pragnie uwagi człowieka! Nie znamy jej przeszłości. Nie wiemy ile czasu sunia rzeczywiście błąkała się, a ile spędziła na łańcuchu… Liczymy teraz na to, że mała znajdzie swoją ostoję.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają