Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fabian

prawdziwa przylepa, uwielbia pieszczoty i kontakt z ludźmi

Fabian
  • Wiek: 03.2012
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 28.09.2013

Fabian ma mnóstwo miejsca w sercu, które trzeba wypełnić! Ten psiak to prawdziwa przylepa. Uwielbia pieszczoty i kontakt z ludźmi. Czasami na wybiegu potrafi chodzić za człowiekiem i wiernie mu towarzyszyć przy sprzątaniu boksu. Fabian świetnie się bawi podczas codziennych wybiegów wraz ze swoim towarzyszem Goldim. Potrzebować będzie codziennej porcji ruchu i zainteresowania ze strony swojego nowego opiekuna. Z pewnością odwdzięczy się lojalnością i zagwarantuje wiele szczęśliwych lat spędzonych wspólnie.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają