Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fakir

grzeczny, przyjazny i nieśmiały piesek do adopcji

Fakir
  • Urodzony: 08.2009
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: mały
  • W schronisku od: 07.08.2015

Piesek, który chce się Państwu teraz zaprezentować to Fakir. Fakir jest przyjaznym psem. Na zdjęciach jest jednak mocno zawstydzony, ponieważ ostatnio miał wizytę u fryzjera i jeszcze nie do końca przekonał się do swojej nowej fryzury. Jest bardzo grzeczny, lubi przebywać z innymi psami. Do nowych ludzi na początku podchodzi z dystansem. To bardzo spokojny psiak, który potrzebuje stabilizacji.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają