Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fanta

Fanta - suczka do adopcji - Schronisko Krzesimów

Fanta
  • Wiek: 7,5 roku
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 09.2010
  • Pochodzenie: Wólka Lubelska

Fanta to pies, który dosyć źle znosi schroniskową rzeczywistość. Długo przebywa w schronisku, zna wszystkich opiekunów, a mimo to jest psem lękliwym i wycofanym, jednak potulnym i posłusznym. Nie reaguje agresją przy próbie dotyku. Jest piękna i spokojna. To starsza sunia, która straciła zaufanie do człowieka. Potrzebuje domu na resztę życia, w którym odnajdzie upragniony spokój i na nowo uwierzy w człowieka.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają