Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fifek

przyjazny i miły kundelek

Fifek
  • Wiek: ok. 6 lat
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały

Fifek to niewielki samiec w wieku ok. 6lat. Jest to przyjazny i miły kundelek, który jak każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść :) Oprócz tego, iż lubi dobrze zjeść dba również o swoją miskę i gdy dzieje się przy niej zbyt wiele pokazuje kto jest jej panem, oczywiście aby odstraszyć ewentualnego podbieracza :) Jednak prawdziwą odsłoną Fifka jest miły i przyjazny pies, który poddaje się pieszczotom oferowanym przez człowieka. Fifek dzięki swoim niewielkim rozmiarom chętnie zamieszka zarówno w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem. Fifek jednak czeka na jakikolwiek aby prawdziwy dom…

Fot.Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają