Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Flipper

mały, trzyletni pieszczoch do adopcji

Flipper
  • Wiek: ok. 3 lata
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Mały

Flipper czyli niewielki chłopak o wielkim sercu. Flipper jest bardzo potulnym zwierzakiem. Na każdym kroku pokazuje jak bardzo jest poddany człowiekowi. Jego spokojne usposobienie i miły charakter czynią go wyjątkowym. Flipper przebywa w schronisku już jakiś czas. Pomimo, iż ma zapewnione wszystko czego tylko potrzebuje to nadal brakuje mu jednego – prawdziwego właściciela przed którym mógłby się otworzyć i pokazać swoją duszę. Flipper lubi ludzi, jest zainteresowany głaskaniem i pieszczotami jednak widać w nim tą małą barierę jaka go ogranicza. Ta mała drzazga w jego sercu jaką jest brak domu uwiera naszego przyjaciela. Pomóżmy mu żyć pełnią życia!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają