Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fox

dwuletni duży piesek

Fox
  • Wiek: ok. 2 lata
  • Płeć: Pies
  • Kastrowany/sterylizowana: Nie
  • Wielkość: Duży

Fox trafił do Krzesimowa niedawno. Jest dość nieufnym psem chociaż w stosunku do pracowników, którzy przebywają z nim na co dzień zaczyna się otwierać. Jego nieufność spowodowana jest strachem przed człowiekiem, jednak nie wykazuje przy tym agresji a jedynie lęk i drogą obrony dla niego jest ucieczka. Fox gdy już się odważy zbliżyć do człowieka jest bardzo spokojnym, pokornym psem. Delikatnie domaga się również czułości. U boku odpowiedniej rodzin Fox otworzy się na ludzi i przekona, iż nic złego w życiu więcej go nie spotka. Ten piękny biszkoptowy psiak ma około 2 lat, zatem całe życie aby cieszyć się z każdego dnia bez lęku!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają