Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Franio

młdy, wesoły pieszczoch do adopcji

Franio
  • Urodzony: 08.2014
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 03.08.2015

Franio jest naszym kolejnym młodym pieskiem. Został porzucony w Krzesimowie, błąkał się przez tydzień po polach, aż zatrzymał się u ludzi mieszkających przy lesie, którzy przywieźli go do nas. Franio jest bardzo łagodny i spokojny. Gdy zaufa już danemu człowiekowi, uwielbia być głaskanym. Piesek przebywa w boksie z innymi psami, nie jest konfliktowy. Potrzebuje paru minut, żeby nabrać zaufania do danego człowieka, ale bezapelacyjnie potrzebuje jego obecności.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają