Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Freska

Freska
  • Urodzona: 01.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: średnia
  • W schronisku od: 19.06.2015

Freska to bardzo młodziutka panienka, która trafiła do nas z interwencji na jednej z posesji w gminie Jabłonna. Podobnie jak jej towarzysze, sunia została odrobaczona i odpchlona. Freska od samego początku była otwarta na kontakt z ludźmi, jednak hamowała ją niepewność i brak zaufania. Teraz, gdy już przekonała się do nas, jest prawdziwą przylepą. To pokorna i bardzo delikatna sunia. Jest grzeczna, ułożona i lgnie do ludzi. Grzecznie prosi o uwagę i pieszczoty. Freska jest młodą, zdrową sunią, która jeszcze wiele może się nauczyć. Potrzebuje tylko kochającego właściciela.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają