Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Frida

bardzo inteligentna, nieco zdystansowana suczka do adopcji

Frida
  • Wiek: 10.2010
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 08.03.2012

Frida pochodzi z Poniatowej i jest bardzo piękną suczką. Ten żywy psiak niestety ma czasem problemy z całkowitym zaufaniem do ludzi. Frida podchodzi do nowo poznanych osób, obwąchuje je, jednak potrzeba kilku minut, aby dała się pogłaskać. To bardzo inteligentny pies, który chętnie wychodzi na wybiegi. Pomimo tego, że czasem boi się, to widać w jej oczach chęć poznawania nowych rzeczy.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają