Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Frytka

urocza, mała siedmio miesięczna suczka

Frytka
  • Urodzony: 01.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: będzie średnia

Frytka została wyrzucona niczym niepotrzebny śmieć. Bowiem wg świadków całego zajścia została ona wyrzucona z klatki bloku mieszkalnego… Przez jakiś czas biegała wokół szukając wejścia, jednak nikt jej nie otworzył. Osoby, które widziały całe zajście i znają „właścicieli” przyniosły Frytkę do Gabinetu Weterynaryjnego Pchełka skąd została zabrana do schroniska w Krzesimowie. Frytka została potraktowana jak bezużyteczna zabawka… Dodatkowo z relacji osób znających jej „właścicieli” możemy przypuszczać, iż była bita.

Kochani, prosimy pilnie o dom dla Frytki, która totalnie nie radzi sobie ze schroniskową rzeczywistością. Frytka nie może odnaleźć się wśród innych psów nawet wśród szczeniaków, jest przeganiania, nie chce odejść od człowieka i błagalnym wzrokiem prosi aby chociaż na chwilę wziąć ją na ręce. Z każdą chwilą Frytki w schronisku psiak cierpi coraz mocniej pomimo, iż robimy co w naszej mocy aby ten miejmy nadzieję tymczasowy pobyt załagodzić… Frytka błaga stały dom lub przynajmniej tymczasowy.

Pełna życia i wigoru, entuzjastyczna i głośna. Zaczepia ludzi szczekając, pragnie kontaktu. Uwielbia bliskość fizyczną, siedzieć u człowieka na kolanach, przytulać się. Otwarta, uczuciowa i emocjonalna – bardzo przeżywa samotność, tęskni gdy się od niej odchodzi. Będzie prawdziwym przyjacielem: wiernym i oddanym, nieodstępującym od właściciela na krok.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają