Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Furia

zrównoważona, kontaktowa młoda sunia do adopcji

Furia
  • Wiek: 01.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 13.11.2015
  • Pochodzi ze Świdnika

Furia jest młodą suczką pochodzącą ze Świdnika. Trafiła do nas z kopiowanymi uszami – w dodatku bardzo nieudolnie. To bardzo spokojna, zrównoważona istotka, która z przyjemnością daje się głaskać i lubi kontakt z człowiekiem. W pierwszych dniach, zaraz gdy tylko do nas trafiła, widać było że bardzo boi się nowej sytuacji jaka ją spotkała. Była zdystansowana i niepewna. Oswojenie i przekonanie Furii do naszych dobrych zamiarów nie trwało długo. Po dwóch tygodniach sunia stała się otwarta i przyjazna. Gdy tylko człowiek przechodzi obok jej boksu, wodzi za nim wzrokiem stojąc przy kratach. Furia czeka, aż ktoś te kraty otworzy, zabierze ją i będzie kochał, aż do końca jej dni.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają