Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Fusia

bardzo pozytywny psiak, który nie przestaje się uśmiechać

Fusia
  • Wiek: 03.2014
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 10.09.2015

Fusia to bardzo pozytywny psiak, który nie przestaje się uśmiechać.Fusia doskonale czuje się, gdy ktoś jest obok niej. Jak widać, w albumie nie ma żadnego zdjęcia, na którym Fusia nie prezentuje szerokiego uśmiechu. Podoba jej się również, gdy jest noszona na rękach i nie ma wielkiej ochoty z nich schodzić. To suczka, która ma w sobie mnóstwo radości, którą obdarowuje wszystkich wkoło. Fusia pochodzi z gm. Piask, a konkretnie z Kawęczyn.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają