Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gabi

zdrowa, spokojna kilkumiesięczna suczka do adopcji

Gabi
  • Urodzona: 03.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: będzie średnia, na krótkich łapkach

Gabi, trafiła do nas z Krępca. Poinformowano nas, że na polu, w stercie słomy, zauważono bezpańską suczkę z młodymi. Gabi to jeden z czterech szczeniaków – tylko ją póki co udało nam się zabrać. Nora psiaków zbudowana jest z tuneli, są więc to psy dzikie. Prawdopodobnie kontakt z nami był Gabi pierwszym, jaki kiedykolwiek miała z człowiekiem. Chciała wrócić do rodziny, początkowo nam nie ufała, ale po pięciu dniach daje się już bez problemu brać na ręce. Kolejna próba wyłapania reszty psów już niedługo. 

Gabi jest zdrową, spokojną sunią, która nie szczeka, nie gryzie i nie warczy na inne psy. Na pewno warunki w schronisku są dla niej całkowitą nowością – inne pożywienie, warunki mieszkaniowe, zapachy, odgłosy, a przede wszystkim – obecność ludzi. Jednakże jako młody pies łatwo się przystosowuje. Zadomowiła się u nas bardzo szybko i myślimy, że na nowy dom zareaguje równie dobrze. Ma duże możliwości. Każdego człowieka musi początkowo poznać, powąchać. Jest ciekawska, przy zachowaniu ostrożności. Poznawanie wszystkiego wokół nie sprawia jej żadnych problemów.

Fot. Katarzyna Piecuch

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają