Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gaja

duża, postawna trzyletnia suczka

Gaja
  • Wiek: ok. 3 lata
  • Płeć: Suczka
  • Kastrowany/sterylizowana: Nie
  • Wielkość: Mała

Gaja to koleżanka Kejsi, jak widać idzie z nią na równi w zawodach o zajęcie 1 podium miss schroniska :)Gaja to chodzące, wielkie szczęście szukające miłości u każdego kto tylko do niej podejdzie. Wierzymy, iż tak naprawdę Gaja szuka swojego jedynego człowieka. A jeszcze bardziej chcielibyśmy wierzyć w to, iż tego człowieka znajdzie już niedługo. Gajunia to ogromny pies nie tylko rozmiarem ale i sercem. Proszę, spójrzcie w jej oczy i spróbujcie się nie zakochać. To pies stworzony do kochania…

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają