Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gala

bije od niej miłość i oddanie, ufa ludziom bezgranicznie

Gala
  • Wiek: 01.2011
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 06.05.2014

Gala to mama naszego Pedrosa. Psiak jest bardzo wesoły, uwielbia towarzystwo człowieka. Patrząc w jej oczy, widzi się tylko miłość i oddanie, nie ma w nich w ogóle agresji. Gala podaje łapkę tylko po to, żeby być w nagrodę głaskaną. Gdyby była troszkę mniejsza, na pewno siedziałaby wciąż na kolanach swojego człowieka. Ufa ludziom bezgranicznie. Została przywieziona z Mełgwi.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają