Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

George

psiak o wielkim sercu, kocha być głaskany

George
  • Wiek: 01.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 25.01.2014

George to duży psiak o wielkim sercu. Jak widać na zdjęciach George nie przestaje się uśmiechać i szukać okazji do bycia głaskanym. Swój czas na spacer wolał wykorzystać stojąc przy nogach człowieka i czekając na przytulanie. George mając obok siebie trzy osoby, nie mógł się zdecydować do kogo podejść najpierw dlatego podchodził do wszystkich po kolei, a potem zaczynał kolejkę od nowa.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają