Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Greta

sunia, która prawie całe życie spędziła w schronisku...

Greta
  • Wiek: 08.2002 – 12.2016
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 21.08.2004
  • Pochodzi ze Świdnika

Opowieść jakich wiele…
Sunia w wieku 2 lat trafiła do schroniska. Czekała w nim na swojego kochającego człowieka aż do końca swoich dni… Nie oczekiwała wiele. Jak codzień kochani pracownicy i wolontariusze schroniska starali się jak mogli zapewnić jej choć odrobinę swojej miłości, którą musieli dzielić pomiędzy setki innych piesków. I tak przez 14 lat każdego dnia sunia Greta spoglądała zza krat nasłuchując dźwięków od przyjeżdżających przybyszy z nadzieją „Może dzisiaj mój los się odmienił”…
Niestety Sunia Greta odeszła. Teraz biega szczęśliwie za tęczowym mostem z innymi psiakami. Na pewno była wdzięczna wszystkim dobrym ludziom, dzięki którym miała co jeść i gdzie spać, a czasem nawet do kogo się przytulić. Wszystko dzięki Kochanym pracownikom i wolontariuszom Schroniska Krzesimów.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają