Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Gusia

ośmiotygodniowa, mała, słodka suczka

Gusia
  • Wiek: 8 tygodni
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: będzie średnia

Gusia, córka Roszpunki ma ok. 8 tyg i jest przesłodkim szczeniakiem, który wyrośnie na średniej wielkości pieska. Jest troszeczkę nieufna ale jak każdy mały szkrab szybko daje się przekonać, iż człowiek to równy gość ;) Mała pomimo przykrego startu w nasz świat jest gotowa aby dalsze losy spędzić nie inaczej niż szczęśliwie. Gusia prosi o dom dla siebie i swojej mamy.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają