Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Haker

bardzo przyjazny i grzeczny pies do adopcji

Haker
  • Wiek: 02.2007
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 17.02.2015

Haker pochodzi z Mełgwi. To pies bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, który pragnie zainteresowania z ich strony i odrobiny miłości. Uwielbia pieszczoty, słucha się i jest naprawdę grzecznym psem. Haker miał chory prawy nadgarstek. Teraz, pomimo tego, że lekko na tą łapkę kuleje, radzi sobie wyśmienicie. Haker czeka na kogoś, kto go pokocha i dla kogo będzie mógł być stróżem do końca swych dni.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają