Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Harry

młody, astrożny, a za razem ciekawski pies do adopcji

Harry
  • Urodzony: 11.2013
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 17.01.2014

Harry jest młodym psem. Trafił do nas razem ze swoją matką Łatką. Nie wykazuje agresji ani lęków, lecz podchodzi do człowieka z pewną dozą ostrożności. Jest bardzo ciekawski, ale jego obawy w początkowych etapach kontaktu z człowiekiem nakazują mu najpierw powoli zbliżyć się i obwąchać, by dopiero po chwili dać się dotknąć. Mądry – ułożenie go nie powinno stanowić problemu.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają