Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Hesia

miła, przyjazna, spokojna i pokorna

Hesia
  • Wiek: 03.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Duża
  • W schronisku od: 05.03.2014

Hesia to wysterylizowana suczka w typie husky. Hesia jest miłą i przyjazną panienką, która z chęcią oddaje się pieszczotom i chwili uwagi jaką poświęci jej człowiek. Jak doskonale widać na zdjęciach to urodziwa panienka o srebrno wilczym umaszczeniu. Hesia jest spokojna i pokorna. Troszeczkę ma problemy z chodzeniem na smyczy jednak jesteśmy pewni, iż szybko nauczy się tej sztuki. Hesia jest gotowa do adopcji, czeka w naszym schronisku może właśnie na Twój przyjazd?

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają