Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Inka

bardzo grzeczna i pokorna sunia do adopcji, po wielu przejściach

Inka
  • Wiek: 02.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Mała
  • W schronisku od: 18.10.2015

Inka to sunia, która została wyrzucona ze wsi, w której mieszkała. Sunia bardzo często głodowała, była przeganiana. Jest po ogromnych przejściach. Pomimo tego Inka jest bardzo grzeczna, pokorna, chociaż trochę wylękniona. Najlepszym rozwiązaniem dla niej byłoby, gdyby jak najszybciej znalazła dom, w którym ludzie bardzo by ją pokochali. Sunia tego potrzebuje.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają