Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Isia

mała, delikatna, uśmiechnięta suczka

Isia
  • Wiek: 01.2015
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: mała
  • W schronisku od: 03.08.2015

Isia to nasza maleńka sunia, która błąkała się po świdnickim targowisku aż trafiła do nas. Isia wygląda jak mieszanka yorka. Jak widać na zdjęciach, na pyszczku Isi widnieje ogromny uśmiech, gdy tylko przebywa z człowiekiem. Uwielbia głaskanie, przytulanie i sama wdrapuje się na kolana, żeby zwrócić na siebie uwagę. Sunia jest przy tym bardzo delikatna, nie ma w sobie ani trochę agresji. Jest bardzo łagodna i miła. Szybko dostosowała się do nowej sytuacji i uwielbia bawić się z nowymi kolegami i koleżankami.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają