Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

James

bardzo towarzyski, chętnie podchodzi do człowieka

James
  • Wiek: 03.2015
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Średni
  • W schronisku od: 13.10.2015

James to brat Larsa – to dwa młodziutkie psiaki, które trafiły do nas z Krzesimowa. Zostały porzucone. Psiaki są bardzo towarzyskie, nie boją się człowieka, a nawet chętnie podchodzą i oczekują na głaskanie. James był podczas zdjęć jednak bardziej zainteresowany mięskiem do jedzenia niż pozowaniem, ale potem dał się namówić na parę ujęć. Psiaki są urocze, choć widać, że na razie nieco zdziwione nową sytuacją.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają