Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Janka

kudłata miłość, pieszczoch i dziecinny, ujmujący charakter

Janka
  • Wiek: 01.2009
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: Średnia
  • W schronisku od: 02.03.2009

Przedstawiamy Państwu kolejną z naszych Janek. :) Ma ona najdłuższy włos spośród swoich sióstr i jest najbardziej nieporadna ze wszystkich. To prawdziwy promyczek, który zniewala swoim słodkim charakterem. Janka zawsze uśmiecha się uroczo i przypomina małe dziecko, które ze wszystkiego się cieszy i wszystkiego pragnie spróbować. Janka to wielki pieszczoch i niestety również brudas… Gdy tylko pojawi się trochę błota – Janka cała się w nim tarza. Często po takiej zabawie chce podbiec do człowieka i rzucić mu się prosto w ramiona.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają