Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Janko

uśmiechnięty, spokojny i grzeczny pies do adopcji

Janko
  • Urodzony: 10.2006
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: średni
  • W schronisku od: 12.04.2008

Przedstawiamy państwu naszego schroniskowego milusińskiego! Wabi się Janko. To opanowany, spokojny pies, który kocha ludzi – to jak do niego mówią oraz jak go głaszczą. Janko bez problemu poddaje się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym. W jego obecności ciężko czesać inne psy, ponieważ w mgnieniu oka wchodzi na kolana domagając się uwagi i pieszczot. Misio z prawdziwego zdarzenia! Wiecznie uśmiechnięty, spokojny, grzeczny i szukający domu!

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają