Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Jarzębinka

stworzona do noszenia na rękach i przytulania

Jarzębinka

Jarzębinka trafiła do naszego schroniska z Cycowa (Podgłębokie). Jarzębinka jest na początku była bardzo zdystansowana, nie chciała za bardzo wychodzić do ludzi. Nie wykazuje ani nie wykazywała agresji podczas prób głaskania czy oswajania jej. Pilnie potrzebuje kogoś, kto się nią zaopiekuje i da jej mnóstwo miłości.
Jarzębinka jest już po operacji! Nabiera coraz więcej zaufania, jest bardzo łagodna i delikatna. To psiak stworzony do noszenia na rękach i przytulania.

  • Wiek:11.2013
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: mała
  • W schronisku od: 18.11.2015
Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają