Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Jessi

mądra, otwarta, żywa i w zupełności przyjacielska sunia do adopcji

Jessi
  • Wiek: 07.2007
  • Płeć: Suczka
  • Wielkość: duży
  • W schronisku od: 24.08.2008

Jessi – mądra, otwarta, żywa i w zupełności przyjacielska sunia. Jessi uwielbia pieszczoty i obecność człowieka. Jest bardzo mądra, słucha się na wybiegu, a gdy naprawdę potrzebuje uwagi i przytulenia – podaje łapę. Jessi zdecydowanie potrzebuje swojego człowieka dla którego będzie najlepszym przyjacielem i towarzyszem życia.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają