Psy do adopcji - Schronisko w Krzesimowie

Józio

łagodny ale zdystansowany, potrzebuje pomocy w nauce pokonywania granic

Józio
  • Wiek: 09.2008
  • Płeć: Pies
  • Wielkość: Duży
  • W schronisku od: 11.09.2014

Józek trafił do nas z Fajsławic. Jest psem, który ma pewne problemy z pokonywaniem granic. Józek daje się głaskać, można podejść do niego bez problemu oraz łatwo poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym, jednak gdy większa ilość obcych mu osób stanie dookoła jego boksu, gdy ten jest w środku, psiak denerwuje się i potrafi pokazać zęby. Józek potrzebuje spokoju i przestrzeni. Na wybiegu obwąchuje i zwiedza teren. Jego stosunek do innych psów jest różny – zazwyczaj warczy i nie lubi gdy któryś mu przeszkadza. Wierzymy w to, że w odpowiednim domu Józek pozbędzie się stresu i nabierze całkowitego zaufania do ludzi.

Schronisko w Krzesimowie - jak możesz pomóc podopiecznym schroniska - adopcje psów, suczek, szczeniaków, psów starszych lub chorych

Jak możesz pomóc?

nie da się opisać psiej wdzięczności

Głównym sposobem pomocy o którą najbardziej prosimy to pomoc w adopcjach. Zachęcaj znajomych i rodzinę do adopcji psiaków. Informuj wszystkich o istnieniu naszego schroniska, o wspaniałych psach jakie czekają na własne domy.
Dzięki fundacji Młodzi Młodym nasze schronisko ma możliwość zbierania 1% podatku. Zachęcamy zatem do przekazania 1% dla Krzesimowskich psiaków - to nic nie kosztuje!
Rób zakupy online poprzez stronę fanimani.pl gdzie możesz wybrać nasze schronisko jako organizację, której zostanie przekazany procent wartości sprzedaży.

Wesprzyj finansowo naszych podopiecznych:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Schronisko w Krzesimowie wspierają